KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613448
*
nr 1461 3448
Oljemålning
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2022
kl 20:57:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/4 09:59:49
1
1.300 kr
18/4 20:45:11
2
1.600 kr
18/4 20:45:47
1
2.000 kr
18/4 20:49:57
3
2.600 kr
18/4 20:52:38
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
nr 1461 3448
Oljemålning
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/4 09:59:49 | 1 | 1.300 kr |
18/4 20:45:11 | 2 | 1.600 kr |
18/4 20:45:47 | 1 | 2.000 kr |
18/4 20:49:57 | 3 | 2.600 kr |
18/4 20:52:38 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37